دکتر فرزانه رضایی مطلق

دکتر فرزانه رضائی مطلق متخصص طب فیزیکی و توانبخشی، دانش آموخته دانشگاه علوم پزشکی شیراز می باشد.

ایشان در سال 1386 در رشته پزشکی در شهر شیراز پذیرفته شدند. پس از فراغت از تحصیل مدتی به عنوان پزشک خانواده در شهرستان عسلویه به طبابت پرداختند. در سال 1397 در دوره دستیاری تخصص طب فیزیکی و توانبخشی در شیراز (خواستگاه و مهد این رشته) پذیرفته شدند و تحت نظارت اساتید برجسته و نیز بنیانگذار این رشته در ایران، پروفسور دکتر بهروز کاظمی، آموزش دیدند و تجربه اندوختند.

پس از پایان دوره تحصیل تخصص مدت کوتاهی در شهرهای فیروزآباد و مرودشت ، و در حال حاضر در شهر شیراز به طبابت مشغولند.

دکتر رضائی مطلق در پایان نامه مقطع پزشکی عمومی خود به موضوع توانبخشی بیماران مبتلا به پارکینسون و در پایان نامه مقطع تخصص به درمان غیرجراحی بیماری سندروم تونل کارپ تحت سونوگرافی پرداخته اند و مقاله حاصل از این پژوهش در یکی از ژورنال های معتبر بین المللی به چاپ رسیده است.

در حال حاضر حوزه فعالیت دکتر فرزانه رضائی مطلق انجام نوار عصب و عضله، تشخیص و درمان غیرجراحی انواع بیماری های مرتبط با استخوان، مفاصل، ستون فقرات و ماهیچه ها، تسکین و درمان انواع دردهای جسمی، طب سوزنی، لیزر درمانی، تزریقات تخصصی مفاصل، تاندونها و بافت نرم، ورزش درمانی، کینزیو تیپینگ، توانبخشی تخصصی اختلالات کف لگن شامل انواع بی اختیاری ها، افتادگی ارگانهای لگنی، یبوست، اختلالات جنسی و توانبخشی مشکلات و بیماری های زنان جوان در سنین باروری، بارداری و پس از آن می باشد.